Darmowa dostawa z kodem: FREE 

DOSTAWA I ZWROTY

DOSTAWA I ZWROTY

Dostawa

Zamówienia złożone w sklepie www.babawrap.pl realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomaty

  • CHWILOWO NIEDOSTĘPNA Przesyłka kurierska 13,99zł (czas dostawy 3-4 dni robocze)
  • Paczkomat 13,99zł (czas dostawy 2-3dni robocze)
  • InPost kurier 16,49zł (czas dostawy 2-4 dni robocze)
  • Paczkomaty dostawa weekend 18,98zł (Jeśli produkt mamy dostępny od ręki, a zamówienie zostanie złożone najpóźniej piątek do końca dnia)


Zwroty

Chcesz zwrócić Babę? Oczywiście przysługuję Ci prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło więcej niż 14 dni od zakupu, niestety towar nie podlega zwrotowi. Aby dokonać zwrotu, towar musi być nowy, nie może nosić znamion użytkowania, prania oraz musi być zapakowany w oryginalne opakowanie. Formularz zwrotu możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem ZWROT. Jeśli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, niezwłocznie dokonam przelewu środków na wskazany przez Ciebie nr konta. Pamiętaj, że wysyłasz Babę na swój koszt.

Adres do zwrotu:

Joanna Batko 

ul. Bojanowskiego 11/1

39-310 Radomyśl Wielki

Reklamacje

Chcesz zareklamować Babę? Oczywiście. Wszystkie Baby podlegają 12 miesięcznej gwarancji. Formularz reklamacyjny możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem REKLAMACJA. Na pewno wspólnie uda nam się znaleźć satysfakcjonującą Cię rekompensatę. Jeśli Twoja reklamacja zostanie zatwierdzona poinformuję Cię o decyzji. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego uzytkowania Baby. Pamiętaj, że wysyłasz Babę na swój koszt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl